Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU


PORTFOLIO


Razem zdobywaliśmy doświadczenie w jednej z największych polskich korporacji informatycznych. Gdy trafiliśmy na bariery w rozwoju zdecydowaliśmy się wejść na rynek z naszą wizją IT, która w pełni wspiera i rozumie biznes.


Kompetencje i doświadczenie


Realizowaliśmy projekty dla małych, średnich i dużych firm z róznych sektorów, w tym telekomunikacyjnego, farmaceutycznego czy też dla administracji publicznej na szczeblu centralnym i samorządowym. Wdrażaliśmy produkty z rodziny Business Intelligence, BPM, obiegi dokumentów, portale CMS jak również tworzyliśmy rozwiązania dedykowane. Znamy i stosujemy najnowsze technologie i trendy na rynku, jednak zawsze najważniejszy jest dla nas klient i jego biznes.


Mamy duże doświadczenie w zarządzaniu zespołami programistów wytwarzającymi oprogramowanie na rynku całej Europy. Przez 2 lata wspólnie realizowaliśmy jeden z najbardziej ambitnych projektów informatycznych w Europie. Wielokrotnie budowaliśmy i zarządzaliśmy zespołami specjalistów realizując projekty IT dla naszych klientów.


Poprzez prowadzenie projektów o budżetach do kilku czy kilkunastu milionów złotych u różnych, jednak zawsze wymagających klientów, nauczyliśmy się rozumieć ich potrzeby i dostarczać rozwiązania szyte na miare, idealnie dopasowane do ich modelu biznesowego.


Jesteśmy firmą która:

  • przeanalizuje i zrozumie Twój biznes,
  • dotrze do sedna potrzeby biznesowej,
  • zaspokoi ją przy wykorzystaniu rozwiązań IT,
  • przygotuje dedykowane dla Twojego biznesu rozwiązania,
  • wdroży w Twojej firmie istniejące na rynku IT oprogramowanie,
  • doradzi Ci jak poprawić swoją konkurencyjność poprzez użycie narzędzi IT,
  • zapewni Ci kompleksywną usługę powdrożeniową,
  • posprząta bałagan w IT zrobiony przez Twojego poprzedniego dostawcę.

ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO

INNOTION?

Zrozumienie biznesu i potrzeby klienta, młodość, doświadczenie, skuteczność oraz efektywność to główne cechy charakteryzujące naszą firmę. Wspólnie zdobywaliśmy doświadczenie w jednej z największych polskich korporacji informatycznych. Gdy trafiliśmy na bariery w rozwoju zdecydowaliśmy się wejść na rynek z naszą wizją IT, które w pełni wspiera i rozumie biznes. Założycielska czwórka ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami do ponad stu specjalistów oraz w realizacji i kierowaniu projektami od małych i średnich po złożone systemy warte kilkadziesiąt milionów złotych, wdrażane zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.