Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU

MŁODSZY TESTER OPROGRAMOWANIA

Główne obowiązki

  • Przygotowanie i weryfikacja skryptów i przypadków testowych (scenariuszy testowych)
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu
  • Sprawdzanie zgodności produktu ze specyfikacją, analiza dokumentacji biznesowej i technicznej
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów / raportowanie błędów przy użyciu narzędzi bug-tracking
  • Bliska współpraca z programistami i analitykami w obszarze testów w celu uzyskania wysokiej jakości produktu końcowego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student IV lub V roku studiów.
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność (bezkonfliktowe zgłaszanie błędów to Twoja rola), dokładność, cierpliwość,systematyczność
  • Zdolność do nieszablonowego myślenia, wrodzona ciekawość i dociekliwość
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i zrozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Wykształcenie w kierunkach ścisłych: Informatyka, Matematyka, Fizyka
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Testlink, Selenium IDE
  • Znajomość UML
  • Wiedza o tym, czym jest ryzyko i jak można je minimalizować
  • Znajomość metodyk zwinnych (SCRUM) lub innych

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w dogodnej dla ciebie formie, w firmie z branży IT o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku Testera aplikacji
  • Wsparcie doświadczonego Test Managera
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach)
  • Kartę MultiSport
  • Pracę w centrum miasta

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres kariera@innotion.pl

ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...