Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU


ZARZĄD

Łukasz Kwestarz, Prezes Zarządu

Łukasz Kwestarz jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektryczny, kierunek informatyka. Od 2005 roku pracował w jednej z dużych polskich firm informatycznych, gdzie pełnił m.in. funkcje programisty, kierownika zespołu zadaniowego, dyrektora produkcji w sektorze administracji publicznej. Od listopada 2010 jest współwłaścicielem Innotion Sp. z o.o. Od marca 2012 pełni funkcję Prezesa Zarządu.

Przemysław Domański, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Produkcji

Przemysław Domański jest absolwentem Informatyki na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Karierę zawodową zaczynał jako developer w firmie produkującej oprogramowanie antywirusowe. Następnie też jako developer kontynuował karierę w dziale R&D w jednej z największych firm informatycznych w Polsce. Brał udział w tworzeniu kilku kluczowych produktów tej firmy. Od 2008 z sukcesem kierował wdrażaniem tych produktów dla klientów z sektora administracji publicznej. Od 2009 roku brał udział w tworzeniu systemu finansowo-księgowego na rynek DACH. Od listopada jest współwłaścicielem i Wiceprezesem Zarządu firmy Innotion Sp. z o. o.

ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO

INNOTION?

Zrozumienie biznesu i potrzeby klienta, młodość, doświadczenie, skuteczność oraz efektywność to główne cechy charakteryzujące naszą firmę. Wspólnie zdobywaliśmy doświadczenie w jednej z największych polskich korporacji informatycznych. Gdy trafiliśmy na bariery w rozwoju zdecydowaliśmy się wejść na rynek z naszą wizją IT, które w pełni wspiera i rozumie biznes. Założycielska czwórka ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami do ponad stu specjalistów oraz w realizacji i kierowaniu projektami od małych i średnich po złożone systemy warte kilkadziesiąt milionów złotych, wdrażane zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.