Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU


ZARZĄD

Przemysław Domański, Prezes Zarządu

Przemysław Domański jest absolwentem Informatyki na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Karierę zawodową zaczynał jako developer w firmie produkującej oprogramowanie antywirusowe. Następnie też jako developer kontynuował karierę w dziale R&D w jednej z największych firm informatycznych w Polsce. Brał udział w tworzeniu kilku kluczowych produktów tej firmy. Od 2008 z sukcesem kierował wdrażaniem tych produktów dla klientów z sektora administracji publicznej. Od 2009 roku brał udział w tworzeniu systemu finansowo-księgowego na rynek DACH. Od listopada 2010 jest współwłaścicielem firmy Innotion Sp. z o.o. Aktualnie pełni funkcję Prezesa Zarządu.

Łukasz Kwestarz, Wiceprezes Zarządu

Łukasz Kwestarz jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektryczny, kierunek informatyka. Od 2005 roku pracował w jednej z dużych polskich firm informatycznych, gdzie pełnił m.in. funkcje programisty, kierownika zespołu zadaniowego, dyrektora produkcji w sektorze administracji publicznej. Od listopada 2010 jest współwłaścicielem Innotion Sp. z o.o. Aktualnie pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu.

ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO

INNOTION?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu dedykowanego oprogramowania, wdrożeniach systemów elektronicznego obiegu dokumentów i świadczeniu usług outsourcingowych. Zrealizowaliśmy z sukcesem ponad 200 projektów dla największych firm w Polsce. Naszym celem jest świadczenie usług najwyższej jakości, dlatego ludzie z którymi współpracujemy to starannie dobrani profesjonaliści, którzy mają szeroką wiedzę techniczną i unikalne doświadczenie biznesowe.