Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU


DOŚWIADCZENIE


Innotion to nowa, młoda firma oparta na doświadczeniu i kompetencjach jej ludzi. Nasz zespół posiada bardzo bogatą historię i został sprawdzony w dziesiątkach projektów, w różnych branżach i obszarach.


Dla naszych klientów:


  • Stworzyliśmy kilkanaście aplikacji na urządzenia mobilne, w tym na takie systemy jak: Android, iOS, J2ME oraz bada. Były wśród nich aplikacje o dużym stopniu skomplikowania np.: nawigacja samochodowa, aplikacje marketingowe np.: ‘Na talerzu’ oraz aplikacje narzędziowe np.: słownik języka migowego.
    Więcej o naszych doświadczeniach w tworzeniu aplikacji mobilnych przeczytasz tutaj.
  • Zbudowaliśmy aplikacje internetowe o wartości kilkuset tysięcy złotych. Przykładem takich aplikacji jest Temitime, czyli system do obsługi kancelarii prawnych oraz Sodexo Select, czyli system do zarządzania świadczeniami pozapłacowymi.
    Więcej o naszych doświadczeniach w tworzeniu aplikacji internetowych przeczytasz tutaj.
  • Zrealizowaliśmy dedykowane systemy wspomagające zarządzanie kluczowych procesów biznesowych przedsiębiorstw. Przykładem takich systemów dedykowanych jest między innymi Innotion CRM dla firmy Prema oraz system do zarządzania pożyczkami dla firmy Mikrokasa.
  • Zajmujemy się rozwojem i utrzymaniem kluczowych dla działania przedsiębiorstw systemów informatycznych. Przykładem jest tutaj wsparcie świadczone przy utrzymaniu systemu wewnętrznego dla firmy Budimex.
  • Od podstaw budujemy i rozwijamy zaawansowane produkty, takie jak narzędzie workflow dla Budimex, systemy Business Intelligence, aplikacje do automatyzacji procesów biznesowych i obiegu dokumentów (Workflow), czy rozwiązania portalowe do zarządzania treścią (CMS).
  • Budujemy i zarządzamy zespołami analityków, architektów, projektantów i programistów, zarówno o profilu wdrożeniowyo-produkcyjnym, jak również badawczo-rozwojowym.

ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO

INNOTION?

Zrozumienie biznesu i potrzeby klienta, młodość, doświadczenie, skuteczność oraz efektywność to główne cechy charakteryzujące naszą firmę. Wspólnie zdobywaliśmy doświadczenie w jednej z największych polskich korporacji informatycznych. Gdy trafiliśmy na bariery w rozwoju zdecydowaliśmy się wejść na rynek z naszą wizją IT, które w pełni wspiera i rozumie biznes. Założycielska czwórka ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami do ponad stu specjalistów oraz w realizacji i kierowaniu projektami od małych i średnich po złożone systemy warte kilkadziesiąt milionów złotych, wdrażane zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.