Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU


APLIKACJE MOBILNE


Dominacja urządzeń mobilnych staje się faktem, daje to olbrzymie, nowe możliwości. Menadżerowie mogą otrzymywać odpowiednie informacje na temat aktualnej sytuacji i zdarzeń wyjątkowych, pracownicy operacyjni mogą korzystać z korporacyjnych systemów IT w czasie przebywania np. u klienta, czy w podróży, a pracownicy marketingu mogą budować markę i docierać do klientów poprzez np. gry czy aplikacje sponsorowane.

Urządzenia przenośne mogą zostać praktycznie w dowolny sposób wykorzystane do wspierania biznesu. Firma Innotion realizuje aplikacje mobilne na większość dostępnych platform. Poniżej prezentujemy nasze przykładowe realizacje.


MEETPORT


Aplikacja mobilna MeetPort, pozwala całkowicie anonimowo wyszukać w najbliższym otoczeniu osoby, produkty lub informacje, które są dopasowane do Twoich zainteresowań, poglądów i stylu życia. Po zalogowaniu się do aplikacji skanowana jest najbliższe otoczenie użytkownika w poszukiwaniu osób posiadających aplikację MeetPort. Skanowanie odbywa się przy pomocy Bluetooth oraz WiFi. Odnalezione osoby są oceniane pod kątem podobieństwa z naszym profilem.

Użytkownik może przeglądać osoby znajdujące się w jego otoczeniu oraz czatować z nimi. Na telefonie użytkownika wyświetlane są również spersonalizowane treści dostosowane do ustawień użytkownika. Są to na przykład informacje o wydarzeniach dostępnych w najbliższej okolicy. Użytkownik ma również możliwość skorzystania z promocji. Wystarczy, że zeskanuje QR kod umieszony na plakatach z logiem MeetPort.


SYSTEM NAWIGACJI MOBILNEJ


Aplikacja jest mobilną wersją systemów nawigacji, znanych z urządzeń typu PC i PDA. Może korzystać zarówno z wbudowanego odbiornika GPS jak i zewnętrznego GPS poprzez Bluetooth. Po stronie serwerowej aplikacja komunikuje się z dedykowanym serwerem aplikacyjnym, który udostępnia dane map (kafelki bitmapowe i dane wektorowe, ma możliwość dekodowania punktu na adres i adresu na punkt, wyszukiwanie adresów i POI) oraz nawigacji (obliczanie tras, udostępnienie geometrii trasy w postaci wektorowej), a także dane multimedialne.

Oprócz tego aplikacja komunikuje się z serwerem marketingu mobilnego w celu pobierania informacji marketingowych (reklamy). Aplikacja umożliwia rysowanie mapy 2D/3D udostępnionej w postaci danych wektorowych. Aplikacja wykonana w dwóch wersjach na system Android oraz J2ME (Java Mobilna).


PROCUREMENT EXPLORER


Procurement Explorer to mobilny przewodnik po polskim prawie zamówień publicznych. Znajdują się w nim przede wszystkim odpowiedzi na pytania z tej obszernej dziedziny. Aplikacja została stworzona w wersji anglojęzycznej. W aplikacji oprócz możliwości przeglądania bazy wiedzy istnieje możliwość wyszukiwania interesujących nas informacji oraz dodawania własnych notatek. Całość treści wyświetlanej w aplikacji mobilnej jest zarządzana poprzez panel administracyjny (CMS).

Aplikacja zostałą wykonana w technologii HTML5 w wersji na Android i iOS(iPhone/iPad).

ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO

INNOTION?

Zrozumienie biznesu i potrzeby klienta, młodość, doświadczenie, skuteczność oraz efektywność to główne cechy charakteryzujące naszą firmę. Wspólnie zdobywaliśmy doświadczenie w jednej z największych polskich korporacji informatycznych. Gdy trafiliśmy na bariery w rozwoju zdecydowaliśmy się wejść na rynek z naszą wizją IT, które w pełni wspiera i rozumie biznes. Założycielska czwórka ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami do ponad stu specjalistów oraz w realizacji i kierowaniu projektami od małych i średnich po złożone systemy warte kilkadziesiąt milionów złotych, wdrażane zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.