Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU


TWORZENIE DEDYKOWANYCH ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH


Firma Innotion specjalizuje się w wytwarzaniu oprogramowania na zamówienie – nie ograniczamy się do jednej branży, dostosowując technologię do potrzeb Klienta. Tworzymy oprogramowanie kierując się hasłem „Technologia IT w służbie biznesu” - nasz zespół tworzą eksperci, którzy pomogą Państwu sprecyzować potrzebę biznesową i stworzyć skrojony na miarę, wydajny system informatyczny.

Nie ma znaczenia, czy potrzebują Państwo platformy internetowej, aplikacji na urządzenia mobilne, czy systemu integrującego usługi - posiadamy odpowiednie kwalifikacje, aby zająć się każdym rodzajem zlecenia. Eksperci Innotion, bazując na swoim doświadczeniu, zaproponują najlepsze dla Państwa rozwiązanie. Przykłady naszych wdrożeń mogą Państwo znaleźć na stronie Doświadczenie.


APLIKACJE NA URZĄDZENIA MOBILNE


W ramach naszych usług oferujemy:

 • Multimedialne gry
 • Programy narzędziowe
 • Programy informacyjne
 • Programy wykorzystujące nawigację i mapy
 • Aplikacje do marketingu i promocji
 • Inne, na życzenie klienta – zapraszamy do kontaktu
Tworzymy aplikacje na najpopularniejsze systemy mobilne. Więcej informacji można znaleźć na stronie Aplikacje Mobilne. Nasze realizacje dostępne są na stronie Doświadczenie.


USŁUGI IT


Rynek informatyczny jest bardzo dynamiczny, a co za tym idzie - podlega ciągłym zmianom. Może się okazać, że muszą Państwo zrezygnować z dotychczasowego dostawcy usług informatycznych - przyczyną mogą być np. wysokie koszty. W takich sytuacjach oferujemy wsparcie – możemy zająć się utrzymaniem i rozwijaniem Państwa systemu. Świadczymy nie tylko usługi outsourcingu, ale także kompleksowej obsługi stworzonych aplikacji. W ramach rozwoju biznesu naszych klientów pojawiają się wyzwania związane z działem informatycznym. Udzielamy wsparcia w realizacji następujących zadań:

 • rozbudowa zespołu informatycznego
 • zmiana dostawcy rozwiązań informatycznych
 • integracja z systemami dostawców
 • integracja z systemami Klientów
 • utrzymanie i rozwój istniejących systemów
 • nadzór nad realizacją projektu informatycznego
 • audyt kodu źródłowego aplikacji
 • dostarczenie rozwiązania informatycznego
Więcej informacji można znaleźć na stronie Usługi IT.


WDROŻENIA PRODUKTÓW


Podczas wizyt u naszych klientów, dostrzegliśmy powracającą potrzebę otrzymania dedykowanego systemu, który będzie kompleksowo wspierał proces sprzedaży. Dlatego podjęliśmy decyzję o stworzeniu systemu Innotion CRM, wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Więcej można przeczytać na stronie Innotion CRM .

Naszym drugim strategicznym produktem jest Innotion eSOP, który pozwala zarządzać procesem udzielania pożyczek. Więcej można przeczytać na stronie Innotion eSOP . .

ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO

INNOTION?

Zrozumienie biznesu i potrzeby klienta, młodość, doświadczenie, skuteczność oraz efektywność to główne cechy charakteryzujące naszą firmę. Wspólnie zdobywaliśmy doświadczenie w jednej z największych polskich korporacji informatycznych. Gdy trafiliśmy na bariery w rozwoju zdecydowaliśmy się wejść na rynek z naszą wizją IT, które w pełni wspiera i rozumie biznes. Założycielska czwórka ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami do ponad stu specjalistów oraz w realizacji i kierowaniu projektami od małych i średnich po złożone systemy warte kilkadziesiąt milionów złotych, wdrażane zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.