Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU


DEDYKOWANE ROZWIĄZANIE CRM W CENIE SYSTEMU "Z PUDEŁKA"?


Z platformą Innotion CRM to możliwe!


CRM skrojony na miarę Twojego biznesu


Innotion CRM jest rozwiązaniem IT kompleksowo wspierającym proces(y) sprzedaży, które za każdym razem tworzymy (tak, tworzymy, a nie konfigurujemy!) na miarę naszego Klienta i jego biznesu. Jako Innotion specjalizujemy się w budowaniu systemów dedykowanych, ponieważ zgodnie z naszą filozofią IT, wierzymy, że tylko takie rozwiązania mogą w pełni podołać oczekiwaniom i w optymalny sposób wkomponować się w model działania organizacji oraz ją usprawnić.


Więcej niż tylko CRM!


Innotion CRM to tak na prawdę dużo więcej niż klasyczne rozwiązanie CRM. Jest to system, który ma kompleksowo wspierać procesy sprzedażowe. Poza standardowymi funkcjonalnościami systemów klasy CRM, pozwala on na wprowadzanie dowolnych rozwiązań, wymaganych do płynnego prowadzenia sprzedaży. Przykładowo, jeżeli handlowiec przed złożeniem oferty musi skonsultować cenę i datę dostawy z działem zakupu, proces ofertowania w Innotion CRM to uwzględni. Jeżeli wymagane jest obsłużenie dedykowanego obiegu dokumentów przed dokonaniem sprzedaży, również będzie to obsłużone systemowo.


W pełni zintegrowany z Twoimi systemami IT


W ramach każdego wdrożenia Innotion CRM staramy się zapewnić jego pełną integrację z istniejącą infrastrukturą systemów IT. Płynna wymiana danych pomiędzy Innotion CRM a pozostałymi systemami w organizacji, jak np. system ERP, sprawia, że nie mnożą się różne wersje prawdy, a użytkownicy nie muszą kilkakrotnie wprowadzać tych samych danych w różnych miejscach. Kartoteka kontrahentów, katalogi produktów, cenniki produktów, oferty, faktury, czy kalendarze, to wybrane kluczowe obiekty biznesowe, na których pełną integrację pozwala Innotion CRM.


Nie wymyślamy koła od nowa


Każde wdrożenie Innotion CRM to dedykowany system, zbudowany w oparciu o specyfikę procesu sprzedażowego oraz biznesu Klienta. Nie oznacza to jednak, że każdorazowo zaczynamy od przysłowiowego zera. Innotion CRM można postrzegać jako platformę i bogatą bibliotekę funkcjonalności oraz predefiniowanych modułów, które niczym klocki, służą nam do efektywnego stworzenia rozwiązania skrojonego na miarę. Jest to technologia, połączona z know-how, która jest dla nas narzędziem do opracowania optymalnego wsparcia informatycznego procesów sprzedażowych u naszych Klientów.


Przede wszystkim zrozumienie biznesu


Najważniejsze jest dla nas poznanie biznesu naszego Klienta, a w szczególności zrozumienie następujacych jesgo aspektów:

  • procesu pozyskiwania nowych klientów,
  • formy prezentowania siebie i swojej oferty,
  • form komunikowania się z obecnymi kontrahentami,
  • przebiegu procesu ofertowania
  • oraz wszystkich pozostałych aspektów, związanych z procesem sprzedaży, od identyfikacji potencjału po obsługę posprzedażową.
Na podstawie tej wiedzy, jesteśmy w stanie zaprojektować system CRM, który będzie w optymalny sposób komponował się ze sposobem działania organizacji w obszarze sprzedaży oraz optymalizował efektypodejmowanych działań względem wysiłków.


Innotion CRM, a systemy „z pudełka” oraz rozwiązania dedykowane


Na rynku jest wiele gotowych rozwiązań CRM, tzw. systemów „z pudełka”. Istnieje jednak kilka problemów, związanych z systemami tej klasy, które wymieniono poniżej.

  • Z reguły posiadają one wiele funkcjonalności, których w konkretnym wdrożeniu nie ma potrzeby wykorzystania, przez co znacząco obniżają one ergonomię rozwiązania w konkretnym wdrożeniu nie ma potrzeby wykorzystania, przez co znacząco obniżają one ergonomię rozwiązania.
  • Dodatkowo, w kontekście danego biznesu, rozwiązania z półki spełniają z reguły 80% wymagań, a pozostałe 20% musi zostać albo zaspokojonych w sposób dedykowany, albo konieczna jest rezygnacja z nich.
  • Jeszcze innym aspektem rozwiązania „z pudełka” jest konieczność (mimo częstej możliwości konfiguracji) dostosowania się do filozofii pracy zaszytej w narzędziu, zamiast dopasowania narzędzia do specyfiki biznesu.


Wszystkim powyższym problemom jest w stanie zaradzić stworzenie rozwiązania dedykowanego, jednak takowe są z reguły bardzo drogie i nie kalkulują się biznesowo. Innotion CRM to platforma, która dzięki szerokiej gamie predefiniowanych komponentów, pozwala stworzyć system dedykowany w budżecie porównywalnym z kosztami licencji znanych systemów CRM.


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o Innotion CRM!

ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO

INNOTION?

Zrozumienie biznesu i potrzeby klienta, młodość, doświadczenie, skuteczność oraz efektywność to główne cechy charakteryzujące naszą firmę. Wspólnie zdobywaliśmy doświadczenie w jednej z największych polskich korporacji informatycznych. Gdy trafiliśmy na bariery w rozwoju zdecydowaliśmy się wejść na rynek z naszą wizją IT, które w pełni wspiera i rozumie biznes. Założycielska czwórka ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami do ponad stu specjalistów oraz w realizacji i kierowaniu projektami od małych i średnich po złożone systemy warte kilkadziesiąt milionów złotych, wdrażane zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.

span itemprop="publisher" itemscope itemtype="http://schema.org/Organization">