Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU


INNOTION WORKFLOW


Automatyzacja procesów biznesowych w twojej firmie.


System Innotion Workflow to platforma webowa pozwalająca na zarządzanie procesami biznesowymi. Dzięki temu narzędziu w łatwy sposób przetłumaczysz procesy biznesowe Twojej organizacji na język informatyki i uzyskasz nad nimi pełną kontrolę. Będziesz mógł samodzielnie, bez potrzeby informatyków, decydować o tym jak wygląda proces. Uprawnieni użytkownicy będą mieli wgląd we wszystkie procesy wraz z informacją o stanie w jakim się one znajdują, a dane wprowadzone do systemu dzięki elastycznemu mechanizmowi wyszukiwania, wzorowanemu na Excelu, będą dostępne od ręki z poziomu przeglądarki i urządzeń mobilnych.


Tworząc Innotion Workflow zwracaliśmy szczególną uwagę na to, żeby praca z system była intuicyjna nawet dla użytkowników nie posiadających doświadczenia z aplikacjami webowymi. System posiada przyjazne mechanizmy powiadamiania i informowania użytkowników o zdarzeniach występujących w systemie. W wielu miejscach umieszczone zostały pomocne informacje wyjaśniające co w danym kroku należy zrobić. Intuicyjność ma również swoje odzwierciedlenie w przejrzystym interfejsie użytkownika, który został zaprojektowany z zachowaniem najwyższych standardów.


Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych. Wiemy jak tworzyć bezpieczne, niezawodne i sprawnie działające systemy. Wszystkie te doświadczenia wykorzystaliśmy przy tworzeniu Innotion Workflow.


Architektura


System Innotion Workflow jest aplikacją webową typu klient-serwer z klasyczną architekturą trójwarstwową. Nasze narzędzie jest w pełni skalowalne, zostało stworzone w oparciu o sprawdzone, uznane i otwarte standardy. Dzięki temu możliwa jest wymienność zastosowanych technologii, jak np. serwer aplikacyjny, czy serwer bazy danych.


Więcej o architekturze aplikacji znajdziesz tutaj.

Silnik procesowy


Silnik procesowy (Engine) jest sercem całego systemu. Zaprojektowany został jako niezależny moduł. Silnik procesowy nie jest, więc w żaden sposób powiązany z wdrażanymi procesami biznesowymi. Podstawowym zadaniem silnika procesowego jest przechowywanie definicji procesów biznesowych i zarządzanie ich wykonywaniem.

Więcej o silniku procesowym znajdziesz tutaj.


Interfejs użytkownika


Innotion Workflow to narzędzie charakteryzujące się prostym, intuicyjnym i czytelnym interfejsem użytkownika, zapewniony m.in przez .:


  • Personalizowany ekran startowy - dashboard.
  • Łatwy dostęp do zadań przypisanych do użytkownika
  • Podpowiedzi i komunikaty pomagające w prawidłowym wprowadzaniu danych na formularzach - wprowadzanie danych do aplikacji.
  • Elastyczne mechanizmy zarządzania danymi prezentowanymi na zestawieniach, .
  • Możliwość eksportu danych do popularnych formatów: xls, pdf.
Więcej o poszczególnych elementów interfejsu użytkownika znajdziesz tutaj.


Metodyka wdrażania


Każde wdrożenie Innotion Workflow to starannie przygotowany projekt uwzględniający kluczowe potrzeby klienta. Głównym zadaniem analityków Innotion jest opisanie wszystkich procesów zachodzących w firmie oraz odpowiednie dostosowanie i skonfigurowanie aplikacji. Więcej informacji dotyczących realizacji procesy wdrożenia można znaleźć tutaj.


Integracja


Projektując Innotion Workflow mieliśmy na uwadze, że narzędzie to będzie wykorzystywane w organizacjach, które posiadają już najprawdopodobniej własną infrastrukturę informatyczną dlatego stworzyliśmy elastyczne mechanizmy pozwalające na integrację platformy z innymi systemami.

System pozwala między innymi na:

  • Wykorzystywanie zewnętrznych systemów do autoryzacji użytkowników takich jak Active Directory.
  • Ciągłą synchronizację danych pochodzących z innych systemów. Synchronizacji mogą na przykład podlegać dane o użytkownikach, kontrahentach czy strukturze organizacyjnej.
  • Integrację z pocztą email.
  • Integrację z innymi źródłami danych np.: faks


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o Innotion Workflow!

ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO

INNOTION?

Zrozumienie biznesu i potrzeby klienta, młodość, doświadczenie, skuteczność oraz efektywność to główne cechy charakteryzujące naszą firmę. Wspólnie zdobywaliśmy doświadczenie w jednej z największych polskich korporacji informatycznych. Gdy trafiliśmy na bariery w rozwoju zdecydowaliśmy się wejść na rynek z naszą wizją IT, które w pełni wspiera i rozumie biznes. Założycielska czwórka ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami do ponad stu specjalistów oraz w realizacji i kierowaniu projektami od małych i średnich po złożone systemy warte kilkadziesiąt milionów złotych, wdrażane zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.