Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU


ARCHITEKTURA


Elastyczna platforma webowa


Innotion Workflow jest aplikacją internetową, dostępną przez przeglądarkę, zbudowaną w klasycznej architekturze trójwarstwowej (osobne warstwy interfejsu użytkownika, składowania danych oraz przetwarzania danych). Rozwiązanie jest w pełni skalowalne, zostało stworzone w oparciu o sprawdzone, uznane i otwarte standardy. Dzięki temu możliwa jest wymienność zastosowanych technologii, jak np. serwer aplikacyjny, czy serwer bazy danych. Dodatkowo, umożliwia to dalszy rozwój i utrzymanie aplikacji przez dowolnego dostawcę IT.


Warstwa bazodanowa


Część bazodanowa Innotion Workflow odpowiada jedynie za składowanie danych i nie zawiera w sobie ukrytej logiki działania aplikacji. Dzięki temu bardzo łatwa jest wymienność systemu zarządzania bazą danych. Wyjściowo, jako platformę bazodanową proponujemy PostgreSQL (w szczególności ze względu na jej wysoką jakość oraz brak kosztów licencji),jednak rozwiązanie może być uruchamiane na innych RDBMS, zarówno tych klasy open-source (MySQL), jak i komercyjnych (Oracle, Microsoft SQL Server, IBM DB2, itp.).


Warstwa logiki


Logika działania Innotion Workflow realizowana jest w ramach serwera aplikacyjnego w technologii Java. Zastosowane zostały otwarte standardy, dzięki czemu aplikacja może być uruchomiona na dowolnym serwerze aplikacyjnym. Standardowo, proponujemy zastosowanie darmowego rozwiązania Apache Tomcat, jednak równie dobrze mogą być to inne platformy (np. IBM WebSphere Application Server, czy JBoss Application Server).


Interfejs użytkownika


W interfejsie użytkownika najważniejsza jest dla nas we wszystkich naszych aplikacjach przejrzystość i ergonomia. Interfejs Innotion Workfloe oparty jest autorską zbudowaną we współpracy z ekspertami bibliotekę. Jako, że każdy Klient ma niejednokrotnie indywidualne wymagania, możliwe jest przygotowanie dedykowanej szaty graficznej dla każdego wdrożenia Innotion Workflow zgodnego z identyfikacją wizualną klienta.


Warstwa integracyjna


Integracja systemu Workflow z pozostałymi systemami w organizacji jest elementem kluczowym. Z tego względu Innotion Workflow posiada swoje API, oparte o usługi sieciowe (Web Services). Dzięki zastosowaniu architektury SOA, możliwa jest integracja praktyczne z dowolnym systemem IT (np. system CRM). Jako, że Innotion Workflow jest w dużej mierze rozwiązaniem dedykowanym, w określonych przypadkach, możliwe jest opracowanie również innych, dedykowanych mechanizmów integracyjnych.


Silnik raportujący


Raportowanie klasy pixel-perfect, czyli np. przygotowanie i wydruk dokumentów wg szablonu, realizowane jest z wykorzystaniem popularnego silnika raportującego – XDocReport.


Bezpieczeństwo, szyfrowane połączenie.


Połączenie z aplikacją realizowane jest przy użyciu bezpiecznego protokołu HTTPS (Hyper Text Transfer Protocol Secure). Wszystkie dane wymieniane z serwerem będą szyfrowane za pomocą protokołu SSL (Secure Socket Layer).


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o Innotion Workflow.

ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO

INNOTION?

Zrozumienie biznesu i potrzeby klienta, młodość, doświadczenie, skuteczność oraz efektywność to główne cechy charakteryzujące naszą firmę. Wspólnie zdobywaliśmy doświadczenie w jednej z największych polskich korporacji informatycznych. Gdy trafiliśmy na bariery w rozwoju zdecydowaliśmy się wejść na rynek z naszą wizją IT, które w pełni wspiera i rozumie biznes. Założycielska czwórka ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami do ponad stu specjalistów oraz w realizacji i kierowaniu projektami od małych i średnich po złożone systemy warte kilkadziesiąt milionów złotych, wdrażane zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.