Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU


APLIKACJE MOBILNE


Nasza oferta skierowana jest do klientów którzy:


  • Potrzebują uczynić swój biznes bardziej innowacyjnym.
  • Chcą zaoferować mobilny dostęp do danych/raportów.
  • Planują rozszerzyć swój marketing na urządzenia mobilne.
  • Potrzebują usprawnić procesy (np. sprzedażowe, analityczne) odbywające się poza firmą.
  • Oczekują w pełni indywidualnego rozwiązania mobilnego.
  • Chcą stworzyć wersje mobilną obecnie działającej aplikacji.

REALIZACJA


Analiza.


Początkiem każdego zlecenia jest rozmowa z klientem. Zrozumienie potrzeby i celu biznesowego pozwala nam zaprojektować odpowiednią aplikację, zaprogramować platformę na której aplikacja powinna działać oraz przygotować harmonogram realizacji projektu.


Przygotowanie grafik i usability.


W aplikacjach mobilnych bardzo ważny jest wygląd i użyteczność. Aplikacja musi być czytelna, a sterowanie powinno być intuicyjne i naturalne. Stale współpracujemy z firmami profesjonalnie przygotowującymi grafiki. Nasz pomysł konsultujemy z klientem i po uzgodnieniu wszystkich szczegółów ruszamy z implementacją.


Uruchomienie produkcyjne


Po zakończeniu implementacji i testów, następuje uruchomienie produkcyjne zrealizowanej aplikacji. Wiąże się to z koniecznością opublikowania aplikacji w sklepach dostawców systemów (App Store, Google Play, Windows Marketplace) i przejścia wymaganych procesów certyfikacyjnych. Oferujemy pełne wsparcie na tym etapie aż do momentu publikacji aplikacji.


Gwarancja i serwis


Okres trwania gwarancji oraz świadczone w ramach gwarancji usługi serwisowe są indywidualnie negocjowane z każdym naszym klientem. Gwarantujemy kompleksową obsługę powdrożeniową począwszy od poprawiania błędów z określonymi czasami reakcji po rozszerzanie systemu o kolejne funkcjonalności.


Ile to kosztuje?


Spotkaj się z nami, przedstaw swoje wymagania. Daj nam poznać Twój pomysł, a my znajdziemy/wytworzymy najlepsze dla Ciebie rozwiązania.


Nasze realizacje


Wykonywaliśmy aplikacje mobilne w technologiach na systemy Android, iOS, Windows Phone, bada oraz J2ME. Zobacz nasze przykładowe realizacje tutaj.

Wizyta u nas nic nie kosztuje, możesz również zaprosić nas do siebie korzystając z formularza kontaktowego .


ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO

INNOTION?

Zrozumienie biznesu i potrzeby klienta, młodość, doświadczenie, skuteczność oraz efektywność to główne cechy charakteryzujące naszą firmę. Wspólnie zdobywaliśmy doświadczenie w jednej z największych polskich korporacji informatycznych. Gdy trafiliśmy na bariery w rozwoju zdecydowaliśmy się wejść na rynek z naszą wizją IT, które w pełni wspiera i rozumie biznes. Założycielska czwórka ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami do ponad stu specjalistów oraz w realizacji i kierowaniu projektami od małych i średnich po złożone systemy warte kilkadziesiąt milionów złotych, wdrażane zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.