Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU


INNOTION WORKFLOW


System Innotion Workflow to platforma webowa pozwalająca na zarządzanie procesami biznesowymi. Dzięki temu narzędziu w łatwy sposób przetłumaczysz procesy biznesowe Twojej organizacji na język informatyki i uzyskasz nad nimi pełną kontrolę. Będziesz mógł samodzielnie, bez potrzeby informatyków, decydować o tym jak wygląda proces. Uprawnieni użytkownicy będą mieli wgląd we wszystkie procesy wraz z informacją o stanie w jakim się one znajdują, a dane wprowadzone do systemu dzięki elastycznemu mechanizmowi wyszukiwania, wzorowanemu na Excelu, będą dostępne od ręki z poziomu przeglądarki i urządzeń mobilnych.


Tworząc Innotion Workflow zwracaliśmy szczególną uwagę na to, żeby praca z system była intuicyjna nawet dla użytkowników nie posiadających doświadczenia z aplikacjami webowymi. System posiada przyjazne mechanizmy powiadamiania i informowania użytkowników o zdarzeniach występujących w systemie. W wielu miejscach umieszczone zostały pomocne informacje wyjaśniające co w danym kroku należy zrobić. Intuicyjność ma również swoje odzwierciedlenie w przejrzystym interfejsie użytkownika, który został zaprojektowany z zachowaniem najwyższych standardów.


Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych. Wiemy jak tworzyć bezpieczne, niezawodne i sprawnie działające systemy. Wszystkie te doświadczenia wykorzystaliśmy przy tworzeniu Innotion Workflow.

Więcej szczegółów dotyczących aplikacji znajdziesz tutaj.


INNOTION CRM


Innotion CRM jest rozwiązaniem IT, które kompleksowo wspiera proces sprzedaży w przedsiębiorstwie. W przeciwieństwie do innych firm nie konfigurujemy, tylko tworzymy system na miarę potrzeb Klienta i jego biznesu. Specjalizujemy się w budowie systemów dedykowanych, ponieważ zgodnie z naszą filozofią IT wierzymy, że tylko takie rozwiązania mogą spełnić oczekiwania i w optymalny sposób wkomponować się w model działania organizacji. Innotion CRM oferuje następujące funkcje:

  • Ewidencja klientów,
  • ewidencja działań dla poszczególnych klientów,
  • budowanie Kampanii i Projektów,
  • synchronizacja z pocztą email,
  • ustalanie cen indywidualnych dla poszczególnych klientów/branż,
  • konfigurowanie różnych poziomów cenowych (hurt, detal, inne),
  • definiowanie uprawnień dla poszczególnych użytkowników aplikacji,
  • prezentacja działań w kalendarzu,
  • raportowanie lejka sprzedaży.

Więcej szczegółów dotyczących aplikacji znajdziesz tutaj.


ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO

INNOTION?

Zrozumienie biznesu i potrzeby klienta, młodość, doświadczenie, skuteczność oraz efektywność to główne cechy charakteryzujące naszą firmę. Wspólnie zdobywaliśmy doświadczenie w jednej z największych polskich korporacji informatycznych. Gdy trafiliśmy na bariery w rozwoju zdecydowaliśmy się wejść na rynek z naszą wizją IT, które w pełni wspiera i rozumie biznes. Założycielska czwórka ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami do ponad stu specjalistów oraz w realizacji i kierowaniu projektami od małych i średnich po złożone systemy warte kilkadziesiąt milionów złotych, wdrażane zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.